O mnie

Halo cześć dzień dobry dobry wieczór!

Nie wiem jaka jest u Ciebie pora ale bardzo się cieszę że tu jesteś, tutaj Kinga Handzlik, możesz kojarzyć mnie z mediów społecznościowych pod nazwą k_madam.

…i od dziś jestem też  tu 🙂 

Z zawodu jak i powołania jestem certyfikowanym trenerem personalnym, pasjonatką zdrowego stylu życia, w wolnych chwilach lubię czytać książki, pogłębiać swoją wiedzę na dodatkowych szkoleniach, kursach, ponieważ rozwój jak i doświadczenie jest dla mnie ważne 🙂

Uwielbiam aktywność fizyczną, RUCH, nie potrafię ustać w miejscu, mam zaledwie 163cm jednak nie ciężko mnie zauważyć.

Jestem trenerem personalnym w moim studio treningowym TYLKO DLA KOBIET  stąd też  BABECZKA  (o tym za chwile).

Uwielbiam, gdy treningi są urozmaicone, ogólnorozwojowe i  angażują wszystkie mięśnie do pracy. Nie ograniczam się do jednej aktywności fizycznej i zapewniam,że namówie również Ciebie do aktywnie spędzania wolnego czasu!

W czasach szkolnych zawsze jeździłam na zawody, widziano we mnie potencjał jednak ja nie trenowałam zbyt dużo, w szczególności że byłam zbuntowaną nastolatką. W technikum spedycyjnym miałam wypadek samochodowy, który zmienił moje życie o 180 stopni.

 Byłam bliska straceniu sprawności ponieważ miałam złamany kręgosłup. Pomimo pesymistycznego podejścia lekarzy i czarnych scenariuszy na moją przyszłość ja UWIERZYŁAM W SIEBIE I W SWOJE SIŁY, stał się CUD, powoli odzyskiwałam sprawność, stanęłam na nogi i JESTEM TU GDZIE JESTEM droga nie była łatwa, jednak warta! do dziś dziękuje sobie samej za podjęcie walki i działania.

Moją historię możesz odsłuchać też w podcascie KLIK

Dzięki temu, że szukałam sama sposobów jak sobie mogę pomóc, zyskałam wiedzę, dodatkowe kursy szkolenia również ją wzbogaciły (uwielbiam inwestować w siebie i w swój rozwój) teraz chce nauczyć i zachęcić kobiety do zdrowego stylu życia jak i odzyskania pewności siebie, jestem tu dla Ciebie BABKA

Stąd też co roku organizuje BIEG PEŁNĄ PIERSIĄ – jest to bieg charytatywny w którym mogą wziąć udział tylko kobiety na rzecz Fundacji Rak’n’roll

Dlaczego babka? 👀

Bo uwieeeeeelbiam słodycze, głównie czekolade, mam do niej słabość – dlatego w mojej codziennej diecie! W Twojej też może! 

Od kiedy rozpoczęłam swoje działania, mówiłam na kobiety z którymi ćwiczę ‘’babki’’.

Gdy trenujesz ze mną to przede wszystkim :

 • wychodzisz poza strefę komfortu
 • podejmujesz się wyzwań
 • jesteś aktywna 
 • lubisz treningi
 • znasz pojęcie RÓWNOWAGA
 • znajdujesz czas na lenistwo jak i treningi
 • jesz zdrowe i zbilansowane posiłki
 • znajdziesz miejsce na czekoladę w swojej diecie

  Więc idealnie pasuje ten opis do mojego logo, które zaprojektowałam, spójrz co ono oznacza:

  W mojej głowie ciągle pojawiają się nowe pomysły, pomimo że zrealizowaliśmy już wspólnie naprawdę dużo projektów wiem że przed nami jest jeszcze więcej. POMIMO PRZESZKÓD WIEM ŻE SOBIE PORADZĘ, lubie wyzwania.

  Zdrowe odżywianie daje mi siłe, jedzenie jest dla mnie paliwem a aktywność fizyczna, ćwiczenia i wyzwania sprawiają że jestem pewna siebie, wytrwała i mam dużo pozytywnej energii. TOBIE TEŻ TO POKAŻĘ!

  JESTEŚ BABKA W FORMIE? 

  na pewno FAJNA BABKA JESTEŚ! dołącz do naszej grupy na facebook :