MOTYWACJA NA JESIEŃ ? MOJE PORADY!

MOTYWACJA NA JESIEŃ ? MOJE PORADY!

Cześć halo dzień dobry dobry wieczór, dawno mnie tu nie było a zerkałam regularnie! Hmm można powiedzieć, że też zrobiłam sobie wakacje – ale jednak nie odpuszczałam, pomimo że dopadła mnie całkiem poważna kontuzja. Naderwanie, zwichnięcie, skręcenie giry.. O matko czego ja się nie nabawiłam! Ponad miesiąc przerwy, no prawie! bo działałam jak mogłam.. jeśli chcesz mogę o tym Tobie opowiedzieć! b

 

Motywacja? hmmm nie wiem, bardziej to że czuje się dobrze jak coś ze sobą robię i zapewne Ty też to znasz, jeśli nie to… zachęce Cię do dbania o siebie, o aktywność, o dietke, chociaż… ja wciąż walczę z miłością do czekolady – sama nie kupie ale…zbyt wiele jej dostaje!

 

Wracając…. dziś pogadamy sobie o MOTYWACJI NA JESIEŃ bo umówmy się… ludzie dzielą się na 3 grupy w tym czasie, albo wracają do swojej rutyny, do treningów, diety, drugim jest ciężej niż latem dopada jesienna depresja, na dworze szaro buro nie tak cudownie jak latem lub grupa nr trzy, gdzie nie robi nic 😀

 

Polecam opcje nr 1! Możesz mi nie wierzyć ale pokochasz ten cały proces, tutaj parę rad ode mnie, co możesz zrobić aby działać:

  • USTAL SOBIE MINI CEL

tak MINI, nie wieeeelki cel i wymagający od Ciebie wielkiej ewolucji w życiu ! Duże cele też są super ale dobrze gdy duży cel dzieli się na pare małych, dzięki temu motywacja trwa w najlepsze i przychodzi ochota na więcej, co to może być?

 

np . *trening raz w tygodniu (w każdy wtorek o 20:10 treningi live na instagramie u mnie)

*codziennie 20 minut szybkiego spaceru

*rozciąganie 3 razy w tygodniu po 15 minut

*robienie 3 razy w tygodniu treningu na brzuch

*codziennie co najmniej jeden zdrowy posilek

*dzień bez podjadania

 

i takie tam, to są tylko moje propozycje!

  • PLANUJ LUB NOTUJ

Zapisuj swoje plany na następny dzień/tydzień ! dzięki temu będziesz bardziej zorganizowana! Dodatkowo będziesz monitorować to jak Ci idzie, każdego wieczóru zrób sobie podsumowanie dnia! To może być naprawdę dobra motywacja!  Stwórz swój własny kalendarz lub wykup planner na pół roku! Dostępny jest u mnie na stronie, dodatkowo w nim znajduje się cytat na każdy dzień, także … podwójny kopniak!

  • WKRĘĆ SIĘ Z …..

No właśnie! może podejmiesz jakieś wyzwanie ze swoją koleżanką? Co powiesz o wspólnych treningach fitness lub po prostu… TRZYMAJCIE SIĘ RAZEM! i codziennie czy nawet raz w tygodniu monitorujcie swoje postępy nawzajem , to może być super motywacja! Lub znajdź grupę wsparcia, może Nasza grupka przypadnie Ci do gustu?

  • INSPIRUJ SIĘ INNYMI OSOBAMI

Tak! ile czasu spędzasz przeglądając instagram czy facebook? obserwuj konta które wnoszą coś do Twojego życia, które motywują do działania i sprawiają że się chce!

Zapraszam Cię na mój profil, znajdziesz tam na pewno dużo ciekawych porad, motywację i dużo zestawów treningowych!

 

WIOSNA LATO JESIEŃ ZIMA – każda pora jest dobra aby zacząć, nie szukaj wymówek bo… zawsze jest coś! 😀 Małymi kroczkami do celu! Masz jeszcze chwilę? Włącz któryś z poprzednich odcinków/ przeczytaj post na blogu lub zerknij na mój instagram TRENERBABECZEK ,jeśli chcesz zostaw wiadomość! Zawsze odpisuje!

 

Dziękuje za to że jesteś!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *